Aktualności Willi Pod Miedzą

Bukowina Tatrzańska oferuje wiele atrakcji

WinterSportsFestival

Już w ten weekend odbędą się widowiskowe zawody w najpopularniejszym ośrodku narciarskim Kotelnica. To zaledwie kilkanaście minut od Willi Pod Miedzą w Bukowinie Tatrzańskiej gdzie serdecznie zapraszamy na nocleg.

Zawodnicy z ośmiu krajów będą walczyć na specjalnie przygotowanej skoczni. Rywalizować będą ze sobą narciarze, snowboardziści i rowerzyści. Zawodnicy pokażą nam najtrudniejsze i najbardziej stylowe ewolucje. Zabawa i emocje zapowiadają się bardzo duże ponieważ na liście startowej znajduje się ponad 70 nazwisk. Pierwsze skoki podziwiać będzie można podczas piątkowych treningów od godziny 10:00. 

Największe emocje czekają jednak na wszystkich uczestników wydarzenia w sobotę. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 10:00 od półfinału Big Air snowboardzistów, po nich na skoczni zobaczyć będzie można narciarzy i rowerzystów. O 12:00 zmagania przeniosą się do railparku, gdzie rozegrane zostanie Jam Session i Best Trick dla zawodników na jednej i dwóch deskach. O 13:30 najlepsi przedstawiciele wszystkich trzech konkurencji rozpoczną finałową walkę o miejsca na podium konkurencji Big Air. To właśnie wtedy okaże się także kto sięgnie po tytuł Mistrza Polski PZN we Feeskiingu.

Zwycięzcy swój sukces uczczą zaraz po ceremonii rozdania nagród w czasie oficjalnego Apres Ski u podnóża stoku, któremu energii doda skład DJ-ski Red Bull.


powrót ...