Aktualności Willi Pod Miedzą

Bukowina Tatrzańska oferuje wiele atrakcji

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej – termy

Atrakcje Bukowiny Tatrzańskiej – termy

Bukowina Tatrzańska to niekwestionowana królowa sportów zimowych w Polsce. To jednak nie jedyny powód, dla którego warto udać się do niej na urlop. Od kilkunastu lat miejscowość oferuje turystom wyjątkową atrakcję w postaci kompleksu basenów termalnych.  Nowoczesny obiekt Termy Bukovina został idealnie wkomponowany w piękne górskie otoczenie.  Termy zasilane są wodą wydobywaną z ujęcia znajdującego się na głębokości ok. 2600 m i charakteryzującą się mineralizacją ok. 1,5 g/dm3.

Co można znaleźć w Terma Bukovina?

W Termach Bukovina nie ma czasu na nudę! W strefie zabawy znaleźć można m.in.: baseny, brodziki, całoroczne zjeżdżalnie, wodny plac zabaw dla najmłodszych oraz jacuzzi. Strefę relaksu tworzy kompleks basenów, zewnętrznych i wewnętrznych, z którego można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Tatr Wysokich. Wszystkie baseny zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia do masażu. Znajdziemy tu między innymi leżanki, bicze wodne i gejzery. Temperatura wody waha się w granicach od 30 do 38oC. Dodatkowo do użytku gości oddane zostały liczne sauny i łaźnie parowe. Na terenie obiektu znajduje się również restauracja, w której skosztować można tradycyjnych podhalańskich przysmaków. Menu zostało ułożone w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć potrawę, która odpowiadać będzie jego gustowi.

Terma Bukovina – dla kogo?

Wizytę w Termach Bukovina polecamy każdemu – bez wyjątku. Szeroki wybór dostępnych atrakcji sprawia, że są one miejscem, w którym każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Dorośli mogą zrelaksować się w strefach Term, dzieci wyszaleją się na zjeżdżalniach i w basenach, a seniorzy na własnej skórze będą mogli odczuć zbawienne działanie wody termalnej. Wszystko to oczywiście w otoczeniu pięknej górskiej natury. Bliskie sąsiedztwo Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz rozciągająca się nad obiektem panorama Tatr to gwarancja niezapomnianych wrażeń.


powrót ...