Aktualności Willi Pod Miedzą

Bukowina Tatrzańska oferuje wiele atrakcji

Gdzie znaleźć nocleg - Bukowina Tatrzańska

Oferta noclegowa Bukowiny Tatrzańskiej jest niezwykle urozmaicona. Bez większego problemu jesteśmy w stanie znaleźć tutaj odpowiednie miejsce do odpoczynku, dostosowane do preferencji i budżetu. Oczywiście w sezonie, kiedy przyjeżdża tutaj wielu turystów z różnych stron kraju, a nawet z zagranicy, lepiej zadbać o wcześniejszą rezerwację wybranego obiektu, ale i tak jest z czego wybierać.

Wybierając się do Bukowiny Tatrzańskiej, warto poczuć ten wyjątkowy, góralski klimat, który wyraża się nie tylko w zabytkach, charakterystycznej architekturze i pięknej przyrodzie, ale również gościnności ludzkiej. Można zdecydować się na nocleg w standardowym hotelu, jednak ta opcja w większości przypadków nie pozwoli nam zakosztować specyficznej atmosfery swojskości i niezwykłej gościnności społeczności lokalnej. Oczywiście hotele są komfortowe i zapewniają wiele ciekawych udogodnień, ale podobny standard zapewniają nam również liczne tutejsze pensjonaty, w których dodatkowo zaznamy tradycyjnej podhalańskiej gościnności, wyrażającej się na wiele różnych sposobów.

Willa „Pod Miedzą” - pensjonat z podhalańską “duszą”

Doskonałym przykładem komfortowego, a jednocześnie tradycyjnego pensjonatu w Bukowinie Tatrzańskiej jest Willa „Pod Miedzą”. Znajduje się w niewielkim oddaleniu od chętnie odwiedzanych przez turystów Term Bukowina, stanowiących kompleks basenów geotermalnych. To doskonała baza wypadowa do okolicznych miejscowości. Wiedzie stąd kilka szlaków turystycznych, które można pokonać pieszo lub rowerem.

Willa „Pod Miedzą” to malownicze miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom, które poszukują przytulnego, cichego i swojskiego noclegu w górach. Pensjonat zapewnia 12 wygodnych pokoi z widokiem na tatrzańskie zbocza. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, łazienkę oraz Wi-Fi. Oprócz tego goście mogą skorzystać z aneksów kuchennych, w których można przygotowywać posiłki.

Cały obiekt, a także wystrój każdego z pokoi nawiązuje do lokalnego stylu, dlatego można tutaj poczuć prawdziwie podhalański klimat. Nocleg wśród rzeźbionych mebli z drewna oraz podświetlanych rozet na pewno zapadnie w pamięci.


powrót ...