Aktualności Willi Pod Miedzą

Bukowina Tatrzańska oferuje wiele atrakcji

Idealny sylwester w Bukowinie Tatrzańskiej

Sylwester to wyjątkowa impreza, którą zwykle chcemy spędzić w wyjątkowy sposób. Często jednak brakuje nam pomysłów, w jaki sposób uczcić ten wyjątkowy dzień w roku. W końcu jest to czas, kiedy stary rok odchodzi w niepamięć, a my z nadzieją czekamy na nowe. To okres przejścia, który nastraja nas pozytywną energią, dzięki czemu z entuzjazmem czekamy na to, co nadejdzie. Ale zanim nadejdzie ten wyjątkowy wieczór, zwykle borykamy się z dylematem, gdzie spędzić ten radosny czas.

W ramach propozycji sugerujemy Bukowinę Tatrzańską, gdzie można spędzić naprawdę wyjątkowy czas.

Bukowina Tatrzańska w okresie noworocznym

Przede wszystkim Bukowinę Tatrzańską zimą powinni odwiedzić wszyscy miłośnicy sportów zimowych. Impreza sylwestrowa może być pretekstem do skorzystania z tutejszych stoków narciarskich. Stoki narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej i okolicach należą do jednych z najlepszych w Polsce. Są doskonale przystosowane do potrzeb miłośników narciarstwa i snowboardu. Zostały dobrze oświetlone i są regularnie naśnieżane. Znajdują się tutaj również trasy o różnym stopniu trudności, dlatego też każdy może wybrać stok idealnie dopasowany do umiejętności. Również dzieci mogą tutaj przeżyć niezapomniane chwile.

Wynajmując pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej, można w ciszy i spokoju odpocząć na łonie natury. Białe pejzaże z pokrytymi śnieżnym puchem wzgórzami i drzewami zachwycą każdego. Nawet zimą powinniśmy jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, a spacery po zaśnieżonych alejkach będą do tego idealną okazją.

W okresie noworocznym najważniejsza jest jednak sylwestrowa noc, którą w Bukowinie Tatrzańskiej można przeżyć w wyjątkowy sposób. Tutaj można poczuć prawdziwą atmosferę Podhala, dlatego warto zdecydować się na sylwester w góralskim stylu. A po nocy sylwestrowej, dla relaksu, warto wybrać się do okolicznych Term Bukovina, gdzie znajduje się kompleks basenów termalnych, saun, jacuzzi, gabinetów SPA & Wellness. Będzie to idealny sposób na odpoczynek i nabranie sił przed nadchodzącym nowym rokiem.


powrót ...