Aktualności Willi Pod Miedzą

Bukowina Tatrzańska oferuje wiele atrakcji

Jak wybrać idealny nocleg w Bukowinie

Polskie Góry Tatry to jedno z najchętniej wybieranych miejsc turystycznych. Każdego roku przyjeżdża tu wielu turystów z kraju i z zagranicy. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ oprócz naturalnych uroków górskich okolic region ten oferuje niezwykle rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. Poza wieloma różnorodnymi obiektami noclegowymi, w skład których wchodzą m.in. hotele, pensjonaty, motele, hostele, gospodarstwa agroturystyczne, kempingi, pola namiotowe i kwatery prywatne, znajdziemy też bardzo wiele dodatkowych atrakcji, takich jak ośrodki SPA, termy, baseny itp.

 

Nocleg w górach — wyposażenie standardowe i udogodnienia

Jak już zostało wspomniane, polskie miejscowości zlokalizowane w okolicach Tatr szczycą się doskonale rozwiniętą i urozmaiconą infrastrukturą noclegową. Każdy, bez względu na oczekiwania i zasobność portfela, znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Najczęściej jednak poszukujemy miejsc, które są zlokalizowane w miejscowościach znajdujących się w samym sercu turystycznych atrakcji, zapewniają wysoki poziom zakwaterowania, a przy tym są dostępne w przystępnych cenach. Taka właśnie jest Willa Pod Miedzą, czyli pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej.

Przede wszystkim znajduje się w samym sercu głównych atrakcji, czyli m.in. Tatrzańskiego Parku Narodowego, Term Bukowina, tras narciarskich i snowboardowych, górskich szlaków turystycznych, szlaków rowerowych itd. Co więcej, tutejsze pokoje są przytulne i przyjazne, dlatego każdy tutaj będzie czuł się jak w domu. Wystrój każdego pokoju nawiązuje do lokalnego stylu, dlatego ani przez moment nie zapominajmy, że jesteśmy w górach. Dodatkowo będzie nam o tym przypominał piękny widok za oknem.

Każdy pokój składa się ze standardowego wyposażenia, w skład którego wchodzi: łazienka, TV, zestaw ręczników, kosmetyki hotelowe, stoliki nocne z lampkami, pojemna garderoba, stół z dwoma krzesłami, 1 duże łóżko małżeńskie lub 2 pojedyncze (w zależności od rodzaju pokoju). Jeśli planujemy wyjazd do Bukowiny, zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania noclegu, szczególnie w sezonie turystycznym.

 

powrót ...