Aktualności Willi Pod Miedzą

Bukowina Tatrzańska oferuje wiele atrakcji

Nocleg dla rodzin z dziećmi w Bukowinie

Do rodzinnego wyjazdu wraz z dziećmi w góry trzeba się dobrze przygotować. Jest to przedsięwzięcie, które wymaga od nas nieco większego zaangażowania, ponieważ musimy myśleć nie tylko o komforcie własnym, ale przede wszystkim swoich podopiecznych. Trzeba zadbać nie tylko o jak najbardziej wygodny i sprawny transport, ale przede wszystkim miejsce noclegowe, które zapewni nam wszystkie udogodnienia niezbędne do spokojnego i bezproblemowego wypoczynku.

Zapraszamy do pensjonatu w Bukowinie Tatrzańskiej Willa „Pod Miedzą”, gdzie stworzyliśmy warunki optymalne do przyjemnego odpoczynku rodzinnego. Nasz pensjonat znajduje się w malowniczym, spokojnym miejscu, nieopodal Term Bukowina. Zapewniamy 12 pokojów z widokiem na tatrzańskie zbocza, a każdy z nich jest wyposażony i przystosowany do potrzeb wszystkich gości, również tych najmłodszych.

Willa „Pod Miedzą” - komfortowe noclegi dla rodzin

Pokoje w naszym pensjonacie są przestronne, dzięki czemu swobodnie można spędzić w nich czas z całą rodziną. Każdy z nich jest wyposażony w jedno duże łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze (w zależności od rodzaju pokoju). Oprócz tego standardowo każdy pokój ma dostęp do prywatnej łazienki oraz pojemnej garderoby. We wnętrzach znajduje się stół z dwoma krzesłami, stoliki nocne z lampkami, telewizor, a także zestaw ręczników oraz kosmetyki hotelowe. Goście mogą też skorzystać z dobrze wyposażonych aneksów kuchennych, znajdujących się na każdym piętrze budynku, w których można przygotować proste posiłki. Willa bezpłatnie udostępnia monitorowany parking.

Przy pensjonacie działa również klimatyczna kawiarnia, w której można zjeść smaczne desery oraz napić się pysznej kawy i herbaty. W drugiej restauracji Pod Miedzą, zlokalizowanej kilka metrów dalej, zapewniamy również dania regionalnej kuchni Podhala. Serwujemy w niej wiele smakowitych posiłków, które z pewnością przypadną do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

A przede wszystkim pensjonat Willa “Pod miedzą” zapewnia spokojną, przyjazną atmosferę, dzięki czemu przyjeżdżając do Bukowiny Tatrzańskiej można naprawdę zrelaksować się i odpocząć od codziennych obowiązków.

 

 


powrót ...