Aktualności Willi Pod Miedzą

Bukowina Tatrzańska oferuje wiele atrakcji

Sylwester w Bukowinie Tatrzańskiej

Sylwestrowa noc ma dla nas symboliczne znaczenie. Ostatniego dnia grudnia żegnamy stary rok, a witamy nowy, pełni entuzjazmu, nadziei i planów. To dlatego chcemy spędzić ten wieczór radośnie, w gronie rodziny i przyjaciół, w miłej atmosferze. Można to zrobić na wiele sposobów. Wiele osób preferuje spokojne domowe prywatki, mieszkańcy dużych miast biorą udział w koncertach sylwestrowych, nadal sporą popularnością cieszą się też eleganckie bale w hotelach czy restauracjach. Coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem jest również wyjazd w góry. W ten sposób można nie tylko oddać się celebracji Nowego Roku, ale również odpocząć wśród pięknych krajobrazów, wędrując lub jeżdżąc na nartach, snowboardzie. Jeśli marzy ci się sylwester w górach, koniecznie powinieneś wziąć pod uwagę malowniczą Bukowinę Tatrzańską.

Przywitaj nowy rok w górskiej scenerii

Sylwestrowy wypad do Bukowiny Tatrzańskiej to doskonały sposób na przywitanie nowego roku. Takie rozwiązanie docenią przede wszystkim osoby aktywne, które uprawiają sporty zimowe. W okolicy znajduje się bardzo wiele doskonale przygotowanych stoków. Obok radosnej zabawy 31 grudnia czekają więc różnorodne atrakcje sportowe.

Zachwycający jest również zimowe, górskie krajobrazy. Ośnieżone szczyty, przykryte białym puchem lasy tworzą malownicze pejzaże, które nastrajają do odpoczynku od codziennego pośpiechu, trosk, zgiełku wielkich miast. Sylwester w górach to doskonały sposób na rodzinny wyjazd, romantyczny pobyt tylko we dwoje, a także szaloną podróż w grupie znajomych.

Warto również pamiętać, że w tym okresie hotele w miejscowościach górskich przygotowują dla swoich gości wyjątkowe oferty, łączące kilkudniowy pobyt z imprezą sylwestrową. Z takiej oferty możesz skorzystać, przyjeżdżając do naszego pensjonatu w Bukowinie Tatrzańskiej Willa “Pod Miedzą”.

Sylwestrowa oferta Willi “Pod Miedzą”

Jeśli marzy ci się sylwester w górach u szczytu Tatr, z pewnością zainteresują cię oferty naszego pensjonatu Willa “Pod Miedzą”. Co roku organizujemy wyjątkowe przyjęcia, zapewniając kompleksową obsługę i wiele ciekawych atrakcji. W ramach oferty zapewniamy też noclegi oraz szereg dodatkowych udogodnień.

 

 


powrót ...