Aktualności Willi Pod Miedzą

Bukowina Tatrzańska oferuje wiele atrakcji

Wyciągi narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej

Bukowina Tatrzańska to malownicza miejscowość w górach, która cieszy się sporym zainteresowaniem przede wszystkim wśród miłośników sportów zimowych. Każdego roku w sezonie zimowym przyjeżdża tutaj wielu entuzjastów narciarstwa oraz snowboardu, którzy poszukują nie tylko niezapomnianych wrażeń na stokach, ale również komfortowych noclegów w Bukowinie Tatrzańskiej. Wygodny pokój można zarezerwować w naszym pensjonacie Willa “Pod Miedzą”. A czytając ten artykuł, poznasz najciekawsze okoliczne wyciągi i stacje narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej.

Gdzie na narty i na deskę w Bukowinie Tatrzańskiej?

  • Wyciąg narciarski na Wysokim Wierchu. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu na stoku skierowane przede wszystkim dla rodzin. Tutaj zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą dla siebie idealną trasę. Na Wysokim Wierchu funkcjonują trzy wyciągi orczykowe o długości od 500 do 680 metrów. Ukształtowanie terenu zachęca do bezpiecznej nauki. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami lub snowboardem, mogą skorzystać z możliwości nauki z instruktorem. Ciekawostką jest, że na Wysokim Wierchu, czyli największym wzniesieniu w wiosce, powstały pierwsze okoliczne wyciągi. Po dziś dzień cieszy się dużym zainteresowaniem wśród miłośników zimowych szaleństw.
  • Wyciąg narciarski Turnia na Olczańskim Wierchu. To kompleks wyciągów Rusin-Ski, składający się z wielu wyciągów oraz czteroosobowej kolejki krzesełkowej. Szerokie zbocze z rozbudowaną infrastrukturą narciarską to nie jedyna zaleta tego wyciągu. Ze szczytu można podziwiać wspaniałą panoramę tatrzańską. Bogata oferta tego kompleksu skierowana jest nie tylko do rodzin, ale również snowboardzistów, amatorów carvingu i snowtubingu, a nawet trenujących zawodników.

Komfortowy nocleg w Willi “Pod Miedzą”

Jeśli planujesz przyjazd do Bukowiny Tatrzańskiej na narty, zarezerwuj komfortowy nocleg w naszym pensjonacie Willa “Pod Miedzą”. Pierwsze wyciągi są zlokalizowane zaledwie 1,5 km od naszego pensjonatu. Tutejsza okolica słynie z doskonałych warunków narciarskich. Stoki są starannie przygotowane, oświetlone i naśnieżane. Dzięki dużej ilości tras o różnym stopniu trudności, każdy narciarz bez problemu dobierze zbocze do swoich umiejętności. W pobliżu znaleźć można również wypożyczalnie sprzętu sportowego. A naszym gościom zapewniamy 15% rabatu w wypożyczalniach rhSPORT oraz 20% zniżki w Szkole Sportów Zimowych SKI-TECH.

 

 

 


powrót ...